Lekarze

Profesjonalny zespół medyczny Troskliwych Opiekunów to pewność i bezpieczeństwo. Konsultacje lekarskie świadczone są przez grono specjalistów, którzy od lat pracują z pacjentami: seniorami i dziećmi.

Lekarze z pasją

Lekarze specjaliści stanowią uzupełnienie usług opiekuńczych realizowanych za zlecenie klientów. Opieka nad osobami starszymi, dziećmi i pacjentami paliatywnymi wymaga niezakłóconego dostępu do lekarzy specjalistów.

Konsultacje lekarskie w toku opieki nad seniorami i dziećmi realizowane są na żądanie naszych klientów. Bezpośredni dostęp do lekarzy zwiększa jakości naszych usług, gwarantuje bezpieczeństwo i komfort.

Profesjonalizm i kredyt zaufania

Profesjonalizm i wysoki poziom medyczny jest dla nas priorytetem. Lekarze współpracujący z Troskliwymi Opiekunami to osoby przeszkolone w zakresie pracy z seniorami i dziećmi. Indywidualne cechy charakteru pozwalają lepiej zrozumieć potrzeby dwóch najważniejszych grup pacjentów. Nasi lekarze stale podnoszą kwalifikacje. Uczestniczą w różnego typu sympozjach i konferencjach.

Naszym celem jest pracować na kredyt zaufania, który otrzymujemy od pacjentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent miał dostęp do najlepszych specjalistów i opieki medycznej.