Troskliwa opieka w nowym wymiarze

Opieka nad dziećmi i osobami starszymi wymaga najwyższej jakości, kwalifikacji i doświadczenia

Troskliwi Opiekunowie to zupełnie nowa jakość w opiece nad seniorami i dziećmi oraz osobami chorymi i niepełnosprawnymi.

Doskonale wyszkolona kadra, bogate doświadczenie zawodowe i odpowiednie kwalifikacje zespołu opiekunów gwarantuję niespotykaną dotąd jakość usług na polskim rynku. Polski kapitał i polski zespół kompetentnych opiekunów to rzetelne podstawy Troskliwych Opiekunów.

By zapewnić najwyższy poziom usług skierowanych do dzieci i seniorów dobraliśmy kadrę osób, która posiada kwalifikacje pozwalające na pracę z osobami starszymi, dziećmi, chorymi i niepełnosprawnymi.

Odpowiednie kwalifikacje to jedynie strzęp warunków jakie musi spełnić profesjonalny opiekun. Właściwe cechy charakteru takie jak: empatia, wrażliwość, silny charakter i zaangażowanie dopełniają kwalifikacje zespołu Troskliwych Opiekunów.

Z myślą o naszych podopiecznych przygotowaliśmy zakres profesjonalnych usług opiekuńczych. Sprawujemy opiekę nad seniorami, dziećmi i osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Zapewniamy profesjonalną opiekę, rehabilitację, zajęcia terapeutyczne jak również transport medyczny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.